Narzędzia do polerowania samochodu

Maszyna polerska Meguiar’s Dual Action.

Ireneusz Przytuła
Styczeń 23 2017

Zabiegi samochodowe

Maszyna polerska Meguiar’s Dual Action od wielu lat jest używana przez profesjonalistów w branży. Jak do tej pory jest to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na doprowadzenie karoserii niemal do perfekcji.

Rewelacyjnie nadaje się do czyszczenia, polerowania i woskowania samochodu, i można śmiało powiedzieć, że jest to perfekcyjny sprzęt do profesjonalnego detailingu. Meguiar’s pomyślał także o osobach-pasjonatach samochodowych, którzy sami lubią dbać o własne cztery kółka. W tym przypadku rozwiązaniem jest Meguiar’s DA Power System.

Meguiar’s DA Power System

Meguiar’s DA Power System jest urządzeniem jakie można z powodzeniem użyć w przydomowym garażu. Jest bardzo prosty w użyciu, po nałożeniu specjalnej nakładki na wiertarkę można śmiało przystąpić do kolejnych kroków mających na celu profesjonalny detailing. Producent pomyślał o wygodnym użyciu ręcznego sprzętu i spektakularnych efektach polerki mechanicznej, co w połączeniu daje nam urządzenie będące połączeniem polerki ręcznej z maszynową. Cały system polerowania i woskowania jest bardzo prosty, poprzez odpowiednią nakładkę na wiertarce można wywoskować samochód w kilkanaście minut z wspaniałym efektem.

Nakładka Meguiar’s

Nakładka przygotowana przez Meguiar’s nadaje się na tradycyjną wiertarkę o obrotach 1200 do 2500 obrotów na minutę. Jeśli podczas pracy mamy odpowiednie urządzenie, to naprawdę wykonywane czynności stają się prostsze i chętniej się je wykonuje. Nakładka Meguiar’s wprowadza w nowy wymiar komfortu pracy i pokazuje jaką można mieć satysfakcję z osiągniętych efektów.

Woskowanie samochodu

Czyszczenie karoserii, jej polerowanie i woskowanie staje się szybsze, bardziej profesjonalne i przede wszystkim oszałamia efektem wizualnym.

Do tego system ten jest w pełni bezpieczny dla użytkownika, a także dba o bezpieczeństwo lakieru i w pełni eliminuje możliwość odpryśnięcia lakieru, poprzez nieodpowiednie wykonywanie czyszczenia i polerowania. W profesjonalnych warsztatach fachowcy wykorzystują do pracy system również Dual Action, który usuwa zarysowania koliste i oksydację. Dziś także ten system staje się możliwy do wykorzystania w domowych garażach dzięki firmie Meguiar’s.

Ja użyć DA Power System?

Na wiertarkę musimy nałożyć DA Power System, przymocować dobrze nakładkę i przykręcić do trzpienia. Wiertarkę podczas pracy trzyma się prostopadle do powierzchni lakieru, co zapewnia odpowiedni kontakt z lakierem. Produkty czyszczące i wosk nakłada się kulistymi ruchami, co daje niezwykłe efekty na lakierze. Wcześniej musimy dobrze wybrać gąbkę polerską w zależności od oczekiwanych wyników i efektów, które z pewnością nas zachwycą.

Udostępnij