Pielęgnacja samochodu

Podkładki antypoślizgowe pod deskę rozdzielczą samochodu

Ireneusz Przytuła
maj 19 2021

Po zakupie samochodu, większość nabywców mają tendencję, aby przejść do dodatkowych funkcji, które są wyposażone zarówno dla estetyki i funkcjonalności. Funkcje te mogą być zainstalowane na zewnątrz, jak również wnętrza pojazdu. Jedną z takich dodatkowych funkcji, która była w ciągłym popytu te dni są antypoślizgowe klocki. Podkładki te mogą być montowane na deskach rozdzielczych samochodów, jak również panelu konsoli głównej. Wiele nowych samochodów są wyposażone w podkładki antypoślizgowe, które mogą być używane do przechowywania telefonu komórkowego i innych akcesoriów.

Podkładki antypoślizgowe do desek rozdzielczych w samochodach

samochód

Deski rozdzielcze w samochodach są zazwyczaj wykonane z błyszczącego tworzywa sztucznego, które jest lekko śliskie i nie można na nim utrzymać niczego stabilnie. Podkładki antypoślizgowe są wykonane z unikalnego materiału syntetycznego, który natychmiast przykleja się do deski rozdzielczej. To dlatego, że klocki tworzą wysokie tarcie z powierzchnią deski rozdzielczej samochodu i pozostaje stabilny nawet przy dużej prędkości. Nowe samochody mają użyteczność takiej funkcji, a kilka z nich ma również klocki poślizg zamontowane na konsoli głównej, w pobliżu schowka. Te podkładki mają szereg torebek, które zapewniają miejsce do przechowywania różnych rzeczy, takich jak klucze, telefon komórkowy, monety, okulary przeciwsłoneczne i inne ważne rzeczy.

Liczba globalnych i krajowych firm produkujących te klocki, które są dostępne w prawie wszystkich sklepach akcesoriów samochodowych w całych Indiach. Mają silną zdolność klejenia, są nietoksyczne, przyjazne dla środowiska, łatwe do zamontowania i bardzo trwałe. Klej z tych klocków nie nawet poluzować w scorching ciepła, gdy deska rozdzielcza samochodu ma wysoką temperaturę. Użyteczność tych podkładek jest równie skuteczne, jeśli ktoś ma tendencję do zakupu używanego samochodu zamiast nowego modelu. Ten produkt wraz z innymi takimi funkcjami można nabyć od krajowego rynku auto, jak również online i mają zakres cen między Rs. 300 - Rs. 1500.

Wielu producentów samochodów, te dni, są instalowanie takich funkcji w swoich nowych samochodach, aby utrzymać potencjalnych nabywców całkowicie zawartość. Zdjęcia samochodów online pokazują szereg tych dodatków, które są wyposażone w zewnętrzne, jak i wewnętrzne ciało modelu. Oczekuje się, że takie funkcje użytkowe są wkrótce będzie częścią wszystkich samochodów i będzie korzystać z lokatorów na wiele sposobów.

Udostępnij